Yeni Zendesk Entegrasyonları ile Yazın da Harika Deneyimler Sağlayın

Yeni Zendesk Entegrasyonları ile Yazın da Harika Deneyimler Sağlayın

Cinar Cifter

Cinar Cifter

Temmuz 5, 2021

2021 yılının çoktan yarısına ulaştık. Bu yaz da ekibinizin harika deneyimler sağlamasına yardımcı olacak Zendesk'in en yeni...

2021 yılının çoktan yarısına ulaştık. Bu yaz da ekibinizin harika deneyimler sağlamasına yardımcı olacak Zendesk’in en yeni entegrasyonlarını kaçırmayın!

Aisera TicketIQ

Aisera TicketIQ (Destek), yeni nesil bir yapay zeka hizmet deneyimi çözümüdür. Aisera’nın TicketIQ ürünü, yüksek hacimli biletleri sınıflandırmak ve yönlendirmek, çözüm sürelerini ve kullanıcı memnuniyetini iyileştirmek için akıllı otomasyon kullanır. TicketIQ, benzer biletler, bilgi makaleleri ve sonraki en iyi eylemleri önererek aracıları güçlendirir. Geçmiş bilet analizi ve biletlerin otomatik sınıflandırılması yoluyla hizmet masası ekiplerini destekleyerek tamir sürelerini, sekme oranlarını ve biletin yanlış sınıflandırılması olasılığını azaltır.

Botfuel

Botfuel (Destek), E-ticaret için satış sağlayan bir sohbet robotu platformudur. Botfuels’in alışveriş sohbet robotu, ilk destek hattı görevi görür ve müşteri sorgularının %80’inden fazlasını otomatik olarak çözebilir. Bu, Zendesk acentelerinin hem CSAT’ı hem de satışları yönlendiren yüksek değerli anlarla başa çıkmasına yardımcı olur. Sık müşteri hizmetleri taleplerini otomatik olarak yanıtlayın, özellikle ekipleriniz çevrimdışı olduğunda, akşamları ve hafta sonu boyunca dönüşümleri artırın, kişiselleştirilmiş sohbet kampanyaları aracılığıyla kararsız ziyaretçilerle etkileşime geçin, güncel ürün önerilerini etkinleştirin ve ziyaretçilere doğru ürünü satın alma konusunda rehberlik edin.

Yext AI Arama

Yext AI Arama (Destek), Zendesk içinde doğrudan yanıtlar sunan birinci sınıf bir arama deneyimi ile self servisi basitleştirmenize yardımcı olur. Yext AI Arama ile destek liderleri, müşteri sadakatini ve memnuniyetini artıran daha hızlı vaka çözümü sağlamak için temsilcileri destekler. Temsilcinin arama deneyimini destek talebi konu satırıyla otomatik olarak dolduran Yext AI Arama, müşterilerin amacını yorumlamak için doğal dil işlemeyi kullanır ve temsilcilerin vakaları verimli bir şekilde çözmesi için bağlamsal olarak alakalı cevaplar sunar. 

Cisco İletişim Merkezi için bs Connects

Cisco İletişim Merkezi için bs Connects (Destek), birleşik bir temsilci masaüstü için yardım masanızı Cisco İletişim Merkezi’ne bağlamanızı sağlar. b+s Connects, Zendesk temsilcilerine, Zendesk temsilci masaüstünden olağanüstü müşteri deneyimleri ve hızlı çağrı çözümü sağlamak için ihtiyaç duydukları iletişim merkezi işlevlerini sağlar. Açılır ekran ve iletişim eşleşmesi, entegre çağrı kontrolleri, gerçek zamanlı ekip durumu, diğer ekip üyelerine aktarma ve danışma gibi eylemelerin tümünü Zendesk Destek üzerinden yapabilirsiniz.

PayPlug (Destek)

PayPlug, kart ödemelerini doğrudan Zendesk Destek biletlerinizden tahsil etmenizi sağlar. Doğrudan Zendesk’ten bir ödeme talebi gönderin veya diğer araçlarınızdan PayPlug aracılığıyla verilen bir ödemeyi bir Zendesk biletine bağlayın. Müşterinize ödeme talebi gönderin ve güvenle tahsil edin.

Haziran ayında eklenen diğer uygulamalar:

BrightReps Bilgi (Destek), Zendesk Kılavuzunda belgelenen mevcut süreçlerinizden yararlanmanıza yardımcı olur. Yardım merkezinde arama yapın ve biletle alakalı olabilecek makaleleri arayın ve yorum olarak ekleyin.

Zendesk için Omnata Connect (Destek) ile, doğrudan veri tabanınızdan alınan bağlamsal bilgileri bilet kenar çubuğunda görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı Müşteri Bilgileri (Destek) uygulaması, tüm ayrıntıları doğrudan CRM veya ERP’nizden bilet ekranına getirir. Esnek uygulama yapılandırması, verilere erişmek için genel bir REST API sağladığı sürece her türlü arka uca – CRM, ERP ve daha fazlasına bağlanmaya izin verir.

Simple Social Connector (Destek), Zendesk Support’u Facebook, Instagram, Whatsapp, SMS ve Google Ads ile entegre eder. Bu kanallardan herhangi birinde gerçekleşen konuşmalardan bilet oluşturun ve onlara doğrudan bir biletten yanıt verin.

Devops tarafından sunulan Asana Entegrasyonu (Destek) Zendesk – Asana arasında basit bir entegrasyondur. Uygulama, destek temsilcilerinin bir Zendesk bilet formundan Asana görevleri oluşturmasına olanak tanır. Ayrıca, destek temsilcilerinin Zendesk Destek’ten yorumlar göndererek mevcut Zendesk biletlerini mevcut Asana görevlerine bağlamasına veya Asana ekibine bildirimde bulunmasına olanak tanır.

Respira Tag Files (Support), biletlerinizde bulunan ek dosya uzantılarına göre etiketler ekleyen küçük bir uygulamadır. Örneğin, bir bilette bir .jpg dosyası varsa, biletinize bir “ri_jpg” ve bir “eklerivar” etiketi eklenir.

Pythia tarafından sunulan Bilet Sınıflandırıcı (Destek), Zendesk Desteğinizdeki biletlerin etiketlenmesini ve yönlendirilmesini otomatik hale getirir. Sınıflandırıcı ile otomatik bilet etiketleme için verimli ve uygun fiyatlı bir araç elde edersiniz. Bu uygulama sınıflandırma ihtiyaçlarınızın çoğunu kapsayan, etki alanına duyarlı kapsamlı sınıflandırma birimleri kullanır.

Stripe Connector (Destek), temsilcilerinize Zendesk’in içinden Stripe sorgularıyla ilgilenme olanağını sağlar. Bu özelleştirilebilir uygulama ile tüm iletişim, adres, vergi ve daha fazlası dahil olmak üzere Stripe tarafından yakalanan müşteri bilgilerini görüntüleyin, müşteri tarafından yapılan satın alma işlemlerinin ve müşterinin aldığı geri ödemelerin listelerini elde edin ve daha fazlasını yapın.

Bytesview (Destek), makine öğrenimi ve doğal dil işlemeyi kullanarak herhangi bir metin parçasını analiz eden bir metin analiz aracıdır. Bytesview uygulaması, giriş verilerini işler ve temsilcilerin yeni biletleri hissiyat, amaç, anahtar kelimeler ve daha birçok etiketle otomatik olarak etiketlemesine yardımcı olur.

Ulgebra tarafından sunulan Twilio SMS, WhatsApp (Satış), Zendesk Sell’den kişilere, potansiyel müşterilere tek ve toplu SMS mesajları göndermenizi sağlar.

Teşekkürler eklentisi (Destek), yapay zeka kullanılarak yeniden açılan bir destek talebiyle ilgili her yorumu analiz eder. Mesajın amacı bir teşekkür ise eklenti bir bileti kapatacaktır.

Kılavuz Aktarma uygulaması (Destek), makaleleri, bölümleri ve kategorileri Excel dosya biçiminde içe veya dışa aktarmanıza olanak tanır. Bu uygulama ile makalelerin hangi markalarla bağlantılı olduğunu belirtin, makalelerin hangi izin grupları için geçerli olduğunu seçin ve daha fazlasını yapın.

Zoho Sprints (Destek), ürün yönetiminden sorumlu ekipler için çevik bir araçtır. Zendesk Destek biletleri, Zoho Sprints’teki iş öğelerine bağlanabilir, böylece ekipleriniz bağlamla işbirliği yapabilir ve müşteri sorunlarını daha hızlı çözebilir.

Canopy (Destek), kredi ürünlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde piyasaya sürmek isteyen şirketler için tak ve çalıştır bir kayıt sistemi sunar. Zendesk için Canopy ile, Canopy müşterisini, hesabını ve ödeme bilgilerini Zendesk içinde sorunsuz bir şekilde eşleştirerek temsilcinizin iş akışını kolaylaştırabilirsiniz.

DevOpsIntegration tarafından sunulan Github Entegrasyonu (Destek), Zendesk ve Github arasında basit bir entegrasyondur. Bu uygulamayı kullanan destek temsilcileri, Github sorunlarını oluşturabilir, bağlayabilir ve bildirebilir. Destek ekibiniz ve geliştiricilerinizle tek bir yerde işbirliği yapabilirsiniz.

Summati (Destek), yapay zeka ile kalite kontrol ve analizi otomatikleştirir. Yakın ilgi gerektiren biletlerle ilgilenin ve temsilcilerinize gerçek zamanlı olarak koçluk yapın. Yapay zeka analizi ile müşteri sorun noktalarını bularak veri analizi süresini azaltın.

Arvia Görüntülü Toplantı (Mesajlaşma), ekiplerinize ekran paylaşımı, sunum, anlık görüntüler ve bulut kaydı ile hızlı ve kolay erişimli görüntülü aramalar yapmanızı sağlar. Temsilciler, doğrudan Zendesk biletinizden görüntülü arama destek oturumuna girebilir. Bir veya daha fazla katılımcı, temsilciye ayrılmış bir odaya girerek canlı oturuma dahil olabilir.

HubSpot tarafından sunulan Veri Senkronizasyonu (Satış), Zendesk Sell ve HubSpot arasında manuel veri girişi veya zaman alıcı içe aktarma işlemleri olmadan verileri senkronize eder. Veriler, Zendesk Sell ve HubSpot arasında gerçek zamanlı olarak paylaşılır. Sizin için önceden oluşturulmuş kullanıma hazır alan eşlemeleri ile kurulum hızlıdır.

Yellow Messenger (Mesajlaşma), sorguların doğru ve verimli bir şekilde çözülmesini sağlamak için karmaşık sorguların sanal asistandan canlı bir temsilciye sorunsuz bir şekilde aktarılmasını sağlar. Canlı temsilci aktarımı, sohbet geçmişiyle birlikte Zendesk entegrasyonu aracılığıyla konuşmayı canlı bir temsilciye sorunsuz bir şekilde aktarır, böylece destek temsilcisi tüm bilgilere her zaman kolayca ulaşabilir.

Haziran ayında eklenen Yeni Temalar:

Bellevue; minimalist, duyarlı ve mobil uyumlu bir Zendesk temasıdır. Başlık, özel bloklar, içindekiler ve altbilgiden her şey yapılandırılabilir, ve bu da onu kullanıcı dostu hale getirir. Çoklu dil ve dinamik içerik desteklenir.

Arya ve Jade, Zendesk Guide için güzel ve son derece özelleştirilebilir temalardır. Müşterileriniz için inanılmaz bir bilgi tabanı oluşturmak için sağlam bir temel olarak hizmet etmek üzere tasarlanmıştır.

Siz de Zendesk entegrasyonlarıyla müşteri hizmetlerinizi bir adım öne taşıyın. Hem temsilcilerinizin verimliliğini hem de müşteri memnuniyetiniz arttırın.

You may also like

Müşteri İlişkilerini Geliştirmek İçin Yapay Zekadan Nasıl Yararlanılır?
Omni Factors

Omni Factors

Mayıs 15, 2024

Müşteri İlişkilerini Geliştirmek İçin Yapay Zekadan Nasıl Yararlanılır?

Harika müşteri deneyimleri kişisel bağlantılar kurmakla ilgilidir. İnsan müşteri hizmetlerinin neden önemli olduğunu ve bunu geliştirmek için yapay...

Zendesk 2024 Müşteri Deneyimi Trendleri
Omni Factors

Omni Factors

Ocak 22, 2024

Zendesk 2024 Müşteri Deneyimi Trendleri

Zendesk, geleneksel Müşteri Deneyimi Trendleri raporu ile yine karşımızda. Bu yıl, yapay zeka ve diğer gelişen teknolojilerdeki hızlı...

Müşteri Deneyimi Nedir ve Nasıl Geliştirilir?
Damla Sönmez

Damla Sönmez

Eylül 21, 2023

Müşteri Deneyimi Nedir ve Nasıl Geliştirilir?

Müşteri deneyimi kusursuzdan sinir bozucuya kadar geniş bir yelpazede yer alır; her iki uç noktayı da asla unutamazsınız....

ZENDESK GÜNLÜKLERİ YAZI DİZİSİ
Erkin Yasar

Erkin Yasar

Temmuz 14, 2023

ZENDESK GÜNLÜKLERİ YAZI DİZİSİ

Zendesk ile ilgili diğer dillerde ve özellikle İngilizce kaynaklarda bir çok bilgiye, veriye, paylaşımlara ve Zendesk tarafından yeniliklere...

<strong data-lazy-src=
Zendesk ile mesajlaşma: Dijital Öncelikli bir Dünyada Müşteri Hizmetleri
Cinar Cifter

Cinar Cifter

Nisan 25, 2022

Zendesk ile mesajlaşma: Dijital Öncelikli bir Dünyada Müşteri Hizmetleri

Hepimiz, iş arkadaşlarımıza güncelleme iletmek ve - en önemlisi - arkadaşlarımız ve ailemiz ile konuşmak için mesajlaşma uygulamaları...

Müşteri İlişkilerini Geliştirmek İçin Yapay Zekadan Nasıl Yararlanılır?
Omni Factors

Omni Factors

Mayıs 15, 2024

Müşteri İlişkilerini Geliştirmek İçin Yapay Zekadan Nasıl Yararlanılır?

Harika müşteri deneyimleri kişisel bağlantılar kurmakla ilgilidir. İnsan müşteri hizmetlerinin neden önemli olduğunu ve bunu geliştirmek için yapay...

Zendesk 2024 Müşteri Deneyimi Trendleri
Omni Factors

Omni Factors

Ocak 22, 2024

Zendesk 2024 Müşteri Deneyimi Trendleri

Zendesk, geleneksel Müşteri Deneyimi Trendleri raporu ile yine karşımızda. Bu yıl, yapay zeka ve diğer gelişen teknolojilerdeki hızlı...