Deney ve Deneyim Optimizasyonu Platformu

VWO deneyim optimizasyonu platformunun üretken yapay zeka teknolojileri tabanlı altyapısı ile websiteniz, uygulamalarınız ve yeni özelliklerinizi bütünsel bir şekilde en kişiselleştirilmiş halde deneyimlenebilmelerini sağlamak için niteliksel öngörüler ile davranış analizlerinizi gerçekleştirerek en optimize kullanıcı deneyimlerini tasarlamak için A/B testlerinizi gerçekleştirin.

 

Omni Factors
Omni Factors

Önyüz Testleri

Yerleşik seçenekler, özel hedefleme koşulları veya davranışa dayalı özellikler ve etkinliklerle test hedef kitlenizi özelleştirin.

Kişiselleştirme

VWO Personalize, içgörülerinizi kullanıcı deneyimlerinizi kişiselleştirmeniz için deneyimler oluşturmak ve yayınlamak için kullanmanıza olanak tanır. VWO Personalize, tarayıcı tabanlı özellikler, web sitesi etkileşimi veya web yolculuklarına dair davranışı verileri, yüklenen özellik listeleri ve üçüncü taraf verileri (hem yerel hem de API tabanlı) gibi çeşitli veri özelliklerini tek bir platformda yönetebilmenizi sağlar.

Davranışsal Mantıksal Çözümlemeler

Oturum Kayıtları ile kullanıcıların web sitenizde veya uygulamanızda tam olarak nasıl gezindiğini izleyin. Kullanıcıların dönüşümdü gerçekleştirmeden veya dönüşüm yolculuğundan ayrılmadan önceki davranış geçmişini gözlemlemek ve anlamak için web sitenizdeki veya uygulamanızdaki kullanıcı oturumlarını kaydedin ve yeniden oynatın.

 

Tıklama ve Isı Haritalarıyla kullanıcı etkileşimini görselleştirin. Kullanıcıların web sitenizde veya mobil uygulamanızda yaptığı tıklamaların, dokunmaların ve kaydırmaların anlaşılması için görselleştirmelerden yararlanın.

 

Anketler ile kullanıcılardan tercihleri hakkında doğrudan geri bildirim isteyin. Niceliksel veriler bize yalnızca bir kullanıcının nasıl davrandığını söyler, nedenini söylemez. Anketler, ziyaretçilerin tercihleri hakkında doğrudan ve objektif girdiler alabilmeleri için doğru temas noktasında hedefli sorular sormanıza olanak tanır.

Web Rollouts

VWO Rollouts ile web sitesi tasarım güncellemelerinizi yazılım geliştiricilere ihtiyaç duymadan içeri web sitesi düzenleyicisi ile web sitenizde her türlü değişikliği yapabilir, bunları tarayıcılar ve cihazlar arasında doğrulayabilir ve bunları tüm veya belirli bir ziyaretçi grubu için yayınlayabilirsiniz.

Data360

VWO Data360 verilerinizi tüm olası kaynaklardan yakalamanıza olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bir araya getirerek makine öğrenimi odaklı veri zenginleştirmeyle bunları hassaslaştırır. Tüm bu veriler, kullanımı kolay tek bir platformdan müşteri deneyimlerini geliştirmek için kullanılmaya hazır bir şekilde sunulur. Çok sayıda kaynaktan farklı formatlarda toplanan tüm müşteri verileri için merkezi bir merkez görevi görür ve bu çeşitli veri kümelerini birleştirerek ziyaretçi özelliklerini, etkinliklerini, davranışsal ve deneme verilerini tek bir görünümde birleştirir.

Kurumsal kullanıma hazır ve ölçeklenebilir platform

Birinci sınıf özellikler, güçlü güvenlik, kolay erişilebilirlik ve mükemmel performans.