En iyi deneyimleri sunmak için ihtiyacınız olan mesajlaşma platformu

Her zaman tüm kanallar üzerinden müşterilerinizle daha anlamlı görüşmeler yapın.

 

 

Ücretsiz deneyin
Omni Factors
Omni Factors

Tüm Çağrıları Rahatça Yanıtlayın

Tek kanaldan etkili görüşmeler yapın ve müşterileri ilk adımdan doğru uzmana bağlayın. 360 derecelik müşteri görünümü ve yapay zeka desteği ile temsilcilerin verimliliğini artırın. Çağrı bekleme sürelerini azaltan güçlü yönlendirme motorlarından yararlanın.

 

Tüm araçlarınızı entegre edin

CRM ve sipariş yönetim sistemi gibi kullandığınız tüm araçları ve bunlardan gelen verileri bağlayarak üretkenliği en üst düzeye çıkarın. Birlikte, özelleştirilmiş entegrasyonlar oluşturabilir ve müşterilerinize benzersiz deneyimler sunabiliriz.

 

 

Müşterilere İstedikleri Kanalı Seçme Fırsatını Sunun

Canlı sohbet, internet, mobil ve iletişim merkezi desteği dahil olmak üzere müşterilere seçtikleri kanalda kullanılabilirlik ve sorunsuz geçişler sunun. Yapay zekadan faydalanarak müşterilerinizin yanıtlara hızlı ulaşmasına yardımcı olun.

Müşterileri Memnuniyetini Artırın

Çeşitli kanal seçenekleri ile müşterilerin kontrolü tekrar ele almalarını sağlayın.

Temsilcilerinizin yeteneklerini geliştirin

Müşteri gereksinimlerini anlamaları ve her zaman en iyi önerilerde bulunmaları için temsilcilerinize daha fazla bağlam sağlayın ve otomasyonlarla süreci hızlandırın.

Kolay kurulum

Uygulama uzmanlarımız, Sunshine Conversations kurulumunuzda size rehberlik edecek. Kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş deneyimler sunma yolculuğunuzda her adımında yanınızdayız.

Hızınızı artırın

En iyi özelliklerle hem destek hızınızı hem de gelişim hızınızı artırın.

Birlikte benzersiz deneyimler sunalım!

Mesajlaşma stratejinizi geliştirmenize yardımcı olmayı çok isteriz.