Snowflake Data Cloud

Tüm verileriniz ve temel iş akışlarınız için tek bir platform.

Ücretsiz deneyin
Omni Factors
Omni Factors

Aradığınız performansı elde edin

Verilerinizi güvenli bir şekilde yüklemek, entegre etmek, analiz etmek ve paylaşmak için ihtiyaç duyduğunuz performansı, esnekliği ve ölçeklenebilirliği elde edin. Snowflake’in kullanımı kolaydır ve aynı zamanda iş akışlarınızı geliştirecek kadar güçlüdür.

Güvenlik endişesinden kurtulun

Snowflake’in güvenlik yönetim önlemleri, verilerinizi gizliliği koruyarak güvenli bir şekilde paylaşma ve erişme fırsatını sunar. Snowflake’in yerleşik güvenlik yönetim önlemleri, verilerinizin her zaman güvende olmasını sağlar. Yönetilen verileri, araçları, uygulamaları, diğer teknolojileri ve veri hizmetlerini gizliliği koruyarak güvenli bir şekilde paylaşabilir ve bunlara erişebilirsiniz.

Tahmine Değil Veriye Dayalı Kararlar Alın

Snowflake’in çok kümeli, paylaşılan veri mimarisiyle tutarlı bir şekilde performans SLA’ları sunun. Omni Factors’ün uzmanlığı, müşterilerinize, çalışanlarınıza veya iş ortaklarınıza en iyi hizmeti vermek için modern entegre veri uygulamaları oluşturmanıza, çalıştırmanıza ve işinizi ileriye taşımanıza yardımcı olacak verilere dayalı yeni gelir akışları geliştirmenize yardımcı olabilir.

Snowflake'in yetenekleri ve Omni Factors'ın uzmanlığı ile performansınızı geliştirin.

Omni Factors’ün uzmanlığı; müşterilerinize, çalışanlarınıza veya iş ortaklarınıza en iyi şekilde hizmet vermek için modern entegre veri uygulamaları oluşturmanıza, uygulamanıza ve yönetmenize yardımcı olabilir.

Ücretsiz deneyin!