Geleneksel İş Zekasından Veri Deneyimine

Dijital dönüşümü hızlandırmak, modern veri ürünleriyle büyümeyi desteklemek ve iş gücünüzü güçlendirmek için anlamlı veri deneyimleri oluşturun.

Ücretsiz deneyin
Omni Factors
Omni Factors

Satış performansınızı geliştirin

Looker, değerli bilgiler edinmenize ve süreçlerinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olan üretim iş zekası çözümleri sağlar. Satın alma sürecinizdeki sorunlu noktaları bulabilir ve sonuç olarak karınızı maksimize edebilirsiniz.

Server kurulum, yükseltme ve bakım ihtiyacını ortadan kaldırın

Looker sizin için meta datayı saklar ve yedekler. Tarayıcı tabanlı geliştirmeye olanak tanır. Herhangi bir cihazdan direk tarayıcı ile bağlanıp geliştirme yapmanıza imkan sunar. Masaüstü, tablet ve mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

Trendleri belirleyin

Trendleri belirleyerek her zaman en iyi hizmeti sunduğunuzdan emin olun. Performansınız hakkında daha fazla bilgi edinmek, ürünleriniz hakkında kullanıcıların düşüncelerini öğrenmek, tedarik zincirinizdeki boşlukları belirlemek ve gereksiz harcamaları ortadan kaldırmak için üretim verileri analitiğini kullanabilirsiniz.

Müşterilerinizi yakından tanıyın

Müşterilerinizin beklentilerini aşmak ve bu sayede gelirinizi artırmak için müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinin. Sizin için Looker ile hazırlayacağımız özel analizler ile müşteri davranışını inceleyebilir, hangi müşterilerin değerli olduğunu belirleyebilir ve müşterilerin etkileşimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Güvenilir veri modeli

Güvenilir verilerle ekipler arasında işbirliğini güçlendirin. Müşteri sınıflarını tanımlamak, çok kanallı pazarlama stratejilerini optimize etmek ve özelleştirilmiş müşteri deneyimleri oluşturmak için verilerden yararlanın.

Google Looker'ın yetenekleri ve
Omni Factors'ün uzmanlığıyla veri yönetiminizi iyileştirin.