monday.com’un Her Şirket için Harika Olmasının 10 Nedeni

monday.com’un Her Şirket için Harika Olmasının 10 Nedeni

Cinar Cifter

Cinar Cifter

Mart 26, 2021

monday.com, herhangi bir şirket için harika sonuç verir çünkü süreçleri basitleştirmek için görsel bir yaklaşım kullanır ve bu neredeyse...

monday.com, herhangi bir şirket için harika sonuç verir çünkü süreçleri basitleştirmek için görsel bir yaklaşım kullanır ve bu neredeyse her türlü projeye uygulanabilen bir metodolojidir.

Görev atamayı, gelişimi izlemeyi ve birden çok aracı entegre etmeyi kolaylaştıran sezgisel ve özelleştirilebilir gösterge panoları sağlar. Son olarak monday.com makul fiyatlıdır.

İşbirliği ve görünürlük, proje verimliliğini ve başarısını artırır. Bu ikisinden biri olmadığında proje dinamikleri engellenir ve başarıya ulaşılamaz. Projelerinizi zamanında ve bütçe dahilinde tamamlamak istiyorsanız, bu iki faktöre çok dikkat etmelisiniz. Ve bu aslında o kadar da zor olmamalı.

Günümüzde proje yönetimi araçları, görünürlüğün ve işbirliğinin önemini vurguluyor ve, muhtemelen, hiçbiri bu yaklaşımı monday.com’dan daha ciddiye almıyor. Bu çözüm, projeleri kolaylıkla ve benzeri görülmemiş bir görünürlükle yönetmenize olanak tanıyan görsel bir işbirliği alanı sunuyor.

Bu makalede, neden monday.com’un her türlü şirkette harika sonuçlar vereceğine dair 10 neden hazırladık, ki bunlar herhangi bir şirketin operasyonlarına bir görünürlük ve işbirliği katmanı ekleyerek başarılı olmasının sebepleriyle aynıdır. Proje planlama ve iş akışını kolaylaştırmaktan zaman yönetimi ve kaynak tahsisine kadar, monday.com çeşitli projelere, görevlere ve etkinliklere uyum sağlar. Umarım bu hızlı okumadan sonra, bu yazılımın kullanışlılığı ve yararı hakkında fikir sahibi olursunuz.

monday.com’un harika sonuç vermesinin 10 nedeni

 1. Esnektir
 2. Oldukça Görseldir
 3. Sezgisel Gösterge Panolarına sahiptir
 4. Rahatça iletişim kurmanıza ve işbirliği yapmanıza yardımcı olur
 5. Görevleri atamanıza ve ilerlemeleri kolaylıkla takip etmenizi sağlar
 6. Güçlü Raporlama ve Analitiğe sahiptir
 7. Çok sayıda kullanım seçeneği bulunur
 8. Çoklu Entegrasyonu destekler
 9. Mobil Özelliği vardır
 10. Makul Fiyatlıdır
 11. Proje yönetimi, bir şirketin operasyonları arasında vazgeçilmez bir parçadır. Proje yönetimi özünde, bir işletmenin öngörülebilir, doğru ve karlı bir şekilde büyüme ve istikrar için planlar yapmasını sağlamada temel bir stratejik ve destekleyici rol oynar. Proje yönetiminin karmaşık yapısı birçok projeyi riske atar. Hatta, 2017’deki kuruluşların % 70’inin en az bir proje hatası vardı. 

  Projeler, genellikle proje yöneticilerinin benzersiz hizmetler, ürünler veya sonuçlar sunmak için çok sayıda plan, görev ve kaynakla uğraşmasını gerektirir. Yöneticilerin tüm projeleri kendi başlarına tamamlayamazlar ve bu aslında görevlerini daha da zorlaştıran bir faktördür. Genellikle farklı kuruluşlardan veya departmanlardan, ki bazen birden fazla coğrafi konumdan gelen, bir grup kişiyi dahil ederler.

  Dahası, projeleri küçük görevlere bölmek yaygınlaştı. Bu eğilimin faydaları risklerden ağır bassa da, gizli bir engel barındırıyor. Görünüşe göre, sayısız göreve farklı kişiler atandığında, tüm hareketli parçaları yönetmek zorlaşıyor. Ayrıca, ekip üyelerinin iş yükünü dengelemek imkansız hale geliyor ve kimin hangi görevi üstlendiğini tespit etmek adeta samanlıkta iğne aramakla aynı şey oluyor. Bu yüzden projelerin sadece% 40’ının zamanında tamamlanabiliyor olması şaşırtıcı değildir.

  Projenizi darmadağın edebilecek birçok zorluk bulunuyor. Zorluklardan bazıları her proje için benzersiz olsa da, projelerin çoğunu engelleyen şey genel sorunlardır. Örneğin, web sitesi geliştirmedeki verimsiz proje yönetimi, diğer projelere de yansır. Bir çalışma, 2017’de web projelerini yerle bir eden faktörlerden ikincisinin verimsizlik olduğunu ortaya koydu. Sizin projeniz de bu faktörler yüzünden zayıflayan bir yolda mı ilerliyor?

  Bu sorunları çözmek için şirketler, süreçleri ve yürütmeyi projelendirmek için gerçekçi bir şekilde stratejiler düzenlemelidir. Bununla birlikte, uzaktan çalışmanın artışta olduğu ve projelerin gün geçtikçe karmaşıklaştığı bir dünyada, sağlam bir proje yönetimi yazılımı olmadan bu neredeyse imkansızdır.

  Neyse ki, kullanabileceğiniz birçok araç var; bazı proje yönetim platformları ücretsizdir, bazıları ise bir ücret talep ediyor. Premium proje yönetimi araçları söz konusu olduğunda, monday.com tartışmasız en çok kullanılan çözümlerden biridir.

  Aşağıda, neden hem büyük markalar hem de start-up’lar tarafından kullanıldığını öğreneceksiniz. Tam olarak o kadar esnek ve aslında iş akışınıza ve gereksinimlerinize nasıl uyduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Sadece buradan monday.com ücretsiz deneme sürümüne kaydolmanız yeterli.

  monday.com’un Her Şirket için Harika Olmasının 10 Nedeni

  1. Esnektir

  Tür ve karmaşıklık söz konusu olduğunda, projeler önemli ölçüde farklılık gösterir. Dahası, her ekibin bağımsız proje tamamlama yolları vardır. Bu nedenle, bir proje yönetimi yazılımı, çeşitli operasyonel gereksinimleri destekleyecek kadar esnek olmalıdır.

  Esneklik monday.com’u tartışmasız bir şekilde değerli kılar. Bu platform ile, araçlarınızı esneklikten ödün vermeden belirli yönetim tarzlarınızı karşılayacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Yazılım, birden çok ekibi içeren her tür projeyi ve iş akışını hassas bir şekilde ayrı ayrı yönetmenizi sağlar.

  Özünde çevik bir proje yönetimi çözümü olan monday.com, kanban’ı uygulamaya sunuyor. Panoları kolayca özelleştirilebiliyor ve kullanımı cazip. Örneğin, bir pazarlama ajansıysanız, içerik oluşturma, pazarlama ve sosyal medya paylaşım ekipleri dahil tüm ekipleriniz için bir pano oluşturabilirsiniz. Her pano için, işi tamamlamak için gereken tüm ayrıntıları açıklayan sütunlar ekleyebilirsiniz.

  En iyi kısmı, monday.com’un özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmış sütunlara sahip olması. Durum, tarih, yazı, sayılar, kişiler, derecelendirmeler, ekip, konum ve daha fazlası için sütunlar bulunuyor. Çok sayıda sütunun varlığı monday.com esnekliğini ve kişiselleştirilebilirliğini kanıtlıyor. Her bir panoyu çalışma şeklinize uyacak şekilde düzenlemenize olanak tanıyan çok sayıda seçenek sunuyor.

  2. Oldukça Görseldir

  monday.com’u tanımlayan bir şey varsa, o da görünürlüktür. Peki neden görünürlüğün önemini vurguluyor?

  Her proje için ayrı görevleri, zaman çizelgelerini ve hedefleri izlemek çok zor olabilir. Öncelikle, birden fazla görevi ve çeşitli ekipleri yönetirken sıkılmaya başlayabilirsiniz ve bu ekip üretkenliğinizi yavaşlatabilir. Bununla başa çıkmak için monday.com, kısıtlayıcı görünse de etkileyici ve eşit ölçülerde güçlü olan özelliklere sahiptir.

  İlk olarak, platform her şeyi görsel olarak çekici kılan parlak bir renk kodlamasın sahip. Renk şeması, projeleri görsel olarak düzenlemenize, görevleri görüntülemenize ve tek bakışta ilerlemeleri izlemenize olanak tanır. Her projenin hangi aşamada olduğunu, ne yapılması gerektiğini, hangi teslim tarihlerinin yaklaştığını ve daha fazlasını görebilirsiniz. Esasen, görsel renk şeması projelerinize net bir genel bakış sağlar ve ekibinizdeki herkesin döngüde kalmasını sağlar.

  İkinci olarak monday.com, Excel elektronik tablolarını andıran bir düzen sunarak harika pano görünümleri sağlar. Ancak, Excel’den farklı olarak, pano görünümlerinin proje verilerini gruplamak ve aramak için inanılmaz özellikleri bulunuyor. Takvim, zaman çizelgeleri, dosyalar, Kanban, tablolar ve harita görünümleri dahil olmak üzere birçok pano görünümüne sahipsiniz.

  Bu görünümler, sindirilebilir bilgileri parmaklarınızın ucuna getirerek her projenin büyük resmini görmenizi sağlar. Özellikle, zaman çizelgesi görünümü monday.com’un Gantt Grafiği biçimindedir. Görünüm, ekip üyelerini ve iş yüklerini benzeri görülmemiş bir kolaylıkla görsel olarak yönetmenize olanak tanır. Grafik görünümü, proje iş akışınız hakkında analitik sağlar ve üretkenliği artırmak için bilinçli kararlar almanıza olanak tanır.

  Renk şeması ve pano görünümü ile birlikte proje ekipleri için görsel ve etkileşimli bir çalışma alanı oluşturur. Proje yöneticisi için kilometre taşlarının haritasını çıkarmayı ve kimin hangi görevde ne zaman çalıştığını görmeyi kolaylaştırırlar. Öte yandan, etkileyici görüşler, ekip üyelerine son teslim tarihlerini kaçırmamak ve verimliliği artırmak için gerekli önlemleri alma konusunda destek verir.

  3. Sezgisel Gösterge Panolarına sahiptir

  Gösterge panoları, proje ekipleri ve yöneticiler için kullanışlı araçlardır. Öncelikle, proje iş akışlarını düzene sokarlar ve proje yöneticilerinin her panoda yer alan öğelerin takibini yapmasını kolaylaştırır. En önemlisi, karar vermeye yardımcı olurlar, ekipleri birbirine bağlar ve proje teslimatını hızlandırırlar.

  monday.com panoları, projeleri ileriye taşımak için ihtiyaç duyduğunuz nitelikleri somutlaştırır. Gösterge panoları sizin için önemli olan bilgileri harmanlayarak tek bir yerde görüntüler. Başka bir deyişle, size görsel ölçümlerin ve ekip KPI’larının 360 derecelik bir görünümünü sunarlar. Özellikle, gösterge panoları proje bütçesinin ve ilerlemenin takibini ve ekip üyesi iş yükünü belirlemeyi kolaylaştırır.

  En iyi kısmı, platformun gösterge panosu özelleştirmesi için 15 gösterge panosu widget’ı sunmasıdır. Bazı önemli widget’lar şunları içerir:

  ☞ Günün alıntısı widget’ı: Her gün yeni bir alıntı görüntüler. Bu pencere öğesi özellikle ekip motivasyonu için kullanışlıdır.

  ☞ Saat Widget’ı: Uzaktan çalışan bir ekibiniz varsa ve dünya saatlerini görmek istiyorsanız bu widget şarttır.

  ☞ Masa widget’ı: Birden fazla panonuz varsa ve bunları tek bir yerden görüntülemek istiyorsanız, masa widget’ı iyi bir tercih olabilir.

  ☞ Pano güncellemesi widget’ı: Bu özel widget, en sevdiğiniz panolarda olup bitenlerin bir adım önünde kalmanıza olanak tanır. Size özenle seçilmiş panolardan canlı güncelleme akışı sağlar.

  ☞ Zaman takip widget’ı: Bir görev için hem bireysel düzeyde hem de bir panodaki tüm ekip için harcanan zamanı görmenizi sağlar.

  ☞ Yapılacaklar listesi widget’ı: İlgilenmeniz gereken başka küçük görevleriniz olduğunda, bu widget onlar için bir yapılacaklar listesi oluşturmanıza yardımcı olur..

  İlginç bir şekilde, farklı panolardan bilgileri görüntüleyen birden çok widget içeren bir gösterge panosu oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bir takım arkadaşıyla bir gösterge panosunu kolaylıkla paylaşabilir ve projeler tamamlandığında bunları silebilirsiniz.

  4. Rahatça iletişim kurmanıza ve işbirliği yapmanıza yardımcı olur

  Kurumsal düzeyde projeler üzerinde çalışırken, görevler farklı departmanlarla çakışabilir ve hatta konum sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu, çeşitli uzmanlardan oluşan bir ekiple çalışma fırsatına sahip olmanız açısından bir avantaj sunar; böylelikle görevler uzmanlıkla tamamlanır. Fakat tüm yetenekleri dahil etmek ve proje dinamiklerini yönetmek kritik bir zorluk yaratır. Öncelikle, ekip üyelerinin yakın kapsama alanları dışında neler olup bittiğini takip etmeleri meşakkatli olabilir.

  Neyse ki monday.com, güçlü işbirliği ve iletişim araçları sayesinde bu endişelere yer vermiyor. Özellikle pano yorumları ve etiketleme sayesinde, ekibinizin hızlı bir şekilde iletişim kurabiliyor ve tüm uzmanları iş döngüsü içinde tutabiliyorsunuz.

  Daha da önemlisi monday.com’da sosyal medya platformunu anımsatan bir güncelleme bölümü bulunuyor. Bu bölüm, belirli bir proje veya görevle ilgili tüm iletişim ve dosyaların bağlam içinde ve merkezi bir yerde tutulmasını sağlıyor. Tüm iletişimi merkezileştirmek, ekip üyelerinin önemli bilgileri asla kaçırmamasını sağlar. Ayrıca güncelleme bölümü, gereksiz toplantı ihtiyacını ve proje yönetimiyle ilişkili uzun e-posta dizilerini ortadan kaldırır.

  Dahası, monday.com bir proje yönetimi yazılımından çok bir ortak çalışma aracı olarak tasarlanmış. Her ikisini de yapmasına rağmen, işbirliği yönü proje yönetiminin çok ötesine geçiyor. Bu, projelerinizi bir kez başlattığınızda, yazılımın proje ekibinizin işbirliği ve iletişimi için tamamlayıcı bir parça haline geldiği anlamına geliyor.

  5. Görevleri atamanıza ve ilerlemeleri kolaylıkla takip etmenizi sağlar

  monday.com, görevleri atamanıza ve proje ilerlemesini kolaylıkla takip etmenize olanak tanır. Uzaktan çalışan ekipleri içeren daha karmaşık projeleri üstlendiğinizde, her proje için bir pano oluşturmak kolaydır. Ardından, ekip üyelerini panoya katılmaya davet edebilirsiniz.

  Üyeler katıldıktan sonra, her üyeye proje ve görev hakkında bilgi vermeniz gerekmez. Bunun yerine, görevler zaman çizelgesine eklenir ve her üyeye uzmanlıklarına göre atanır. En iyi kısmı, her görevin eksiksiz bir talimatlar setiyle birlikte gelmesidir. Sonuç olarak, tüm ekip neyin yapılması gerektiğini ve ne zaman tamamlanması gerektiğini görsel bir şekilde görebilir. Bu, hem siz hem de ekip üyeleri için her şeyi kolaylaştırır.

  Herkesi aynı sayfaya yönlendirir ve kolay görev ve proje takibi için ortam hazırlar. Esasen, ekip üyeleri geri bildirim sağlayabilir, not bırakabilir ve “Tamamlandı”, “Henüz hazır değil”, “Üzerinde çalışılıyor” veya “Değerlendirilmeyi bekliyor” şeklinde durumlar ayarlayabilir. Bu, projenin nasıl ilerlediğini görmenize yardımcı olur ve her şeyi en üst düzeyde yönetmenizi sağlar.

  En önemlisi, durum ayarlandığında, e-posta yoluyla veya monday.com mobil uygulaması içinden bildirimler alırsınız. Bu şekilde, görevleri hızlı bir şekilde onaylayabilir ve hatta tüm projenin genel durumunu doğru bir şekilde tahmin edebilirsiniz. Proje yönetimi yazılımının, özellikle çok sayıda görev içeren karmaşık projeleri işleyen ekipler için yararlı olmasının nedeni budur.

  6. Güçlü Raporlama ve Analitiğe sahiptir

  Etkili proje yönetimi, doğru ve zamanında raporlama gerektirir. Bir proje yöneticisi olarak, ekip üyelerinin atanan görevlerde hangi aşamada olduğunu bilmeniz gerekir. Öte yandan, üst yöneticileri sık sık zaman çizelgesi performansı ve proje bütçeleri hakkında bilgilendirmelisiniz.

  Raporlama söz konusu olduğunda monday.com, neredeyse her şeyi ölçmenize olanak tanır. Örneğin, ilerleme, performans ve hatta ekip üyelerinin bir hafta içinde ne yediğini bile raporlarda görebilirsiniz. Ne yazık ki, platformda otomatik raporlama bulunmuyor. Fakat çok sayıda projeyi tek bakışta analiz etmek için 360 derecelik bir görünüm sunma özelliği ile bu eksiğini telafi ediyor.

  İki tür raporlama mevcut; kullanıcı başına raporlama ve üst düzey raporlama. Kullanıcı başına raporlama, ekiplerin performansına ilişkin önemli ölçütler sağlıyor. Örneğin, bir satış müdürüyseniz, bu raporlar kazanılan potansiyel müşterileri ve ekibinizin ilerlemesini takip etmenize yardımcı olur. Yapılan gelir, her bir satış görevlisinin kazandığı komisyon gibi önemli sonuçları da analiz edebilir ve her üyenin ne kadar etkili olduğunu belirleyebilirsiniz.

  Öte yandan, üst düzey raporlama, doğru bir şekilde birden çok projenin takibini yapmanıza olanak tanır. İlk olarak düşük seviyeli pano raporlaması, görev bitimlerini ayrıntılı olarak incelemenize yardımcı olur. Alternatif olarak, bir görevden kimin sorumlu olduğu gibi genel bilgileri incelemek ve projelerin zamanında teslim edilip edilmediğini belirlemek için üst düzey yönetim kurulunu kullanabilirsiniz.

  7. Çok sayıda kullanım seçeneği bulunur

  monday.com’un şirketiniz için harikalar yaratmasının bir başka nedeni de çok sayıda kullanım durumu seçeneğini desteklemesidir. Şimdi, birçok satıcının proje yönetimi platformlarını herkese uyan tek boyutlu paketler olarak oluşturmadığını unutmamak gerekir. Bunun yerine, bir dizi özelliğe odaklanırlar ve bunları uygulama için bir temel olarak kullanırlar. Ardından, kişiselleştirilebilirlik ve entegrasyon yeteneği ile kullanıcılar, platformları ihtiyaçlarına göre yapılandırabilir.

  Daha önce, platformun esnekliğinden ve sezgiselliğinden bahsetmiştik, değil mi? Bu nitelikler size mantıklı geldiyse, monday.com’un farklı kullanım durumlarını destekleme özelliği bir sürpriz olmayacaktır. Aslında bakarsak, farklı türdeki projelere uyacak şekilde doğal olarak değişiklik yapma yeteneği ile sizi şaşırtacak.

  Demek istediğimiz, monday.com’un ekipleri yönetmekten, görevlere ve her tür projeyi yönetmeye kadar neredeyse her şey için kullanılabileceğidir. Destekleğidi birkaç kullanım şunlardır: satış yönetimi, müşteri adayı takibi, hata takibi ve iş süreci yönetimi. Ayrıca uzaktan çalışan ekipleri, ortak ilişkileri, mühendislik projeleri, etkinlikleri, inşaatları ve iş planlamalarını yönetmenize yardımcı olur. Diğer kullanımları arasında video prodüksiyon yönetimi, müşteri yönetimi, risk sermayesi portföy yönetimi ve GDPR yönetimi de bululnmaktadır.

  Bu çözümü nasıl kullanırsanız kullanın, büyük olasılıkla yeteneğine hayret edeceksiniz. Esnekliği ve kişiselleştirilebilirliğiyle birlikte sayısız kullanım şekli, monday.com’u şirketiniz için güçlü bir çözüm haline getirir.

  8. Çoklu Entegrasyonu destekler

  Makalede ilerledikçe kendi kendinize şunları düşünüyor olabilirsiniz: “Bundan daha fazlası var mı? Özelliklerin hepsini tarif etmediniz mi?” Aynen öyle, henüz bitirmedik. monday.com’u özel kılan daha fazla özellik var. 

  Bunlardan biri kullandığınız her türlü proje araçlarıyla uyumlu olması. Bu şu anlama geliyor; Ekibinizin çalışmalarını birleştirmek için birden çok uygulamadaki verileri kolayca senkronize edebilirsiniz. Slack, Asana, Trello, Google Drive, Gmail, Zendesk, Jira, Dropbox, Google Takvim ve Excel gibi araçlarla sorunsuz bir şekilde entegre olur. Dahası, Shopify, Basecamp, Clearbit, Twilio, MailChimp, Github, Todoist ve Box ile sorunsuz çalışır. Ve daha da cazip olarak monday.com, Webhook’lar ve Salesforce entegrasyonu eklemeyi de planlıyor.

  9. Mobil Özelliği vardır

  Modern işgücü sürekli hareket halinde. Bunun başlıca nedeni, ekip üyelerinin işleri tamamlamak için uzak ofisler ve farklı müşteri konumları arasında gidip gelme zorunluluğudur. Bu nedenle ekip üyeleri, mobil cihazlarından önemli proje detaylarına erişebilmelidir.

  monday.com uygulamasıyla ekip üyeleriniz bilgisayar ve mobil cihazlar arasında rahatlıkla geçiş yapabilir. Uygulama hem Android hem de iPhone telefonlarında kullanılabilir. Uygulama ile hareket halindeki ekip üyeleri ceplerinde bir iş akışı yönetimi aracına sahip olur. Kimin ne üzerinde çalıştığını kolayca görebilir, diğer üyelerle işbirliği yapabilir ve hatta proje ilerlemesini takip edebilirler.

  10.Makul Fiyatlıdır

  Bir platform sınıfının en iyisi olsa bile, yaptığınız yatırımın karşılığını büyük ölçüde garanti edemiyorsa, yeterince iyi değildir. Neyse ki, gördüğünüz üzere monday.com en iyi özelliklerden bazılarını sunuyor. Ayrıca fiyatı da gayet makul, bu da her ölçekteki işletme için ideal olduğu anlamına gelir.

  Harika özellikler ve esnek fiyatlandırmanın birleşimi, direnmek için çok iyi görünüyor. Şu anda, monday.com fiyatları aylık 8$ ile 16$ arasında (yıllık olarak faturalandırılır) değişiyor. Ayrıca, yıllık olarak faturalandırılan tüm abonelikler için % 18 indirim de sunuyor. İndirim, özellikle büyük takımlarınız varsa size büyük miktarda tasarruf sağlayabilir. Daha da iyisi, sivil toplum kuruluşları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve eğitim kurumları için özel bir plan mevcut.

  Fiyatlar, ekibinizin büyüklüğüne ve proje yönetimi özelliklerinin sayısına göre değişiklik gösteriyor. En iyi yanı, ihtiyaç duyduğunuzda planınızı yükseltmekte, düşürmekte veya iptal etmekte özgür olmanız!

  Sizlere monday.com’un kapasitesine ve özelliklerine derinlemesine bir bakış verdik. Umarım, yazılımın proje amaçlarınızı karşılamak için ideal olup olmadığına karar vermek için yeterince iç görü elde etmişsinizdir. Herhangi bir noktayı kaçırdıysanız, monday.com’un esnek, görsel ve etkileşimli olduğunu unutmayın. Ayrıca sezgisel kontrol panellerine ve görevleri devretmek ve ilerleme takibi için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip.

  Hepsinden önemlisi, çok sayıda kullanım şeklini destekliyor, birden çok entegrasyona sahip ve makul fiyatlı. Yazılım tartışmasız bugün piyasadaki en iyi proje yönetimi yazılımlarından biridir. Tahmin edilebileceği gibi, çözüm, yönetim tarzınıza kolayca uyarlanabilir ve istenen sonuçları elde etmenize yardımcı olmak için tüm operasyon gereksinimlerini destekler.

  monday.com hakkında sevdiğimiz bir şey, karar verme sürecinize yardımcı olmak için ücretsiz bir deneme sunmasıdır. Hala tereddüt ediyorsanız veya karar veremiyorsanız, işinizi kolaylaştıracak bir monday.com deneme sürümüne buradan kaydolabilirsiniz.

You may also like

5 Adımda Proje Zaman Çizelgesi Nasıl Oluşturulur ?
Cinar Cifter

Cinar Cifter

Aralık 29, 2021

5 Adımda Proje Zaman Çizelgesi Nasıl Oluşturulur ?

Bir projede birden fazla değişken vardır ve tüm bunları aynı anda yönetmek, proje yönetiminin en zor yanlarından biridir....

Yeni Öğe Kartı, Kanban Özellikleri ve çok daha fazlası
Cinar Cifter

Cinar Cifter

Kasım 4, 2021

Yeni Öğe Kartı, Kanban Özellikleri ve çok daha fazlası

monday.com, kullanıcı deneyimini geliştirmek için sürekli yenilenen bir platformdur. Kanban güncellemeleri, kart görünümü ve daha fazlası hakkında bilgi...

Excel’de Gantt şeması nasıl oluşturulur?
Cinar Cifter

Cinar Cifter

Eylül 15, 2021

Excel’de Gantt şeması nasıl oluşturulur?

Gantt şemaları, bir proje yöneticisinin vazgeçilmez bir parçasıdır.Her kişinin üzerinde çalıştığı görevleri, tarihler ve süreçleri ve gerçekleşen geçişler...

monday workdocs ile tanışın!
Cinar Cifter

Cinar Cifter

Eylül 7, 2021

monday workdocs ile tanışın!

Ekipler arasında beyin fırtınası yapabileceğiniz, senkronize edebileceğiniz ve işbirliği yapabileceğiniz monday workdocs ile tanışın.Gerçek anlamda işbirliğine dayalı workdocs...

6 Kolay Adımda Etkili bir Proje Takvimi Nasıl Oluşturulur
Cinar Cifter

Cinar Cifter

Ağustos 10, 2021

6 Kolay Adımda Etkili bir Proje Takvimi Nasıl Oluşturulur

Her boyuttaki projenin birçok aşamayı ve hatta daha fazla görev ve belge içerdiği bir sır değildir. Eğer bunlardan...

Modern proje yönetimi için şeffaflık neden önemlidir?
Cinar Cifter

Cinar Cifter

Temmuz 16, 2021

Modern proje yönetimi için şeffaflık neden önemlidir?

Her başarılı projenin arkasında uzun bir kontrol listesi, bol miktarda kahve ve bir veya birkaç tane organize proje...

5 Adımda Proje Zaman Çizelgesi Nasıl Oluşturulur ?
Cinar Cifter

Cinar Cifter

Aralık 29, 2021

5 Adımda Proje Zaman Çizelgesi Nasıl Oluşturulur ?

Bir projede birden fazla değişken vardır ve tüm bunları aynı anda yönetmek, proje yönetiminin en zor yanlarından biridir....

Yeni Öğe Kartı, Kanban Özellikleri ve çok daha fazlası
Cinar Cifter

Cinar Cifter

Kasım 4, 2021

Yeni Öğe Kartı, Kanban Özellikleri ve çok daha fazlası

monday.com, kullanıcı deneyimini geliştirmek için sürekli yenilenen bir platformdur. Kanban güncellemeleri, kart görünümü ve daha fazlası hakkında bilgi...